Çinlilerin Köpek Katliamı - kesmesi yemesi İzle (video) +18

Hareket eden herşeyi yiyen Çinli'lerin zavallı köpeklere yaptıkları zulümlerin videoları. Bu videoyu izlememle çinlilere karşı olan nefretim iyice arttı.  Bu çinliler şimdiye kadar gördüğüm en acımasız halk, yani öyle böyle değil Afrikadaki yamyamlardan bile daha yamyamlar.  

İnsanlık değerlerinden nasibini almamış bu varlıklar, savunmasız köpeklerin göğüslerine bıçağı sokup hayvanların kalbini çıkarıyor, daha sonra hayvanın ölümesini bekliyor, hayvan öldükten sonra hayvanın derisini yüzüyorlar, hayvanı kaynatıp köpek restorantlarına gönderiyorlar ve Çinliler köpek etini büyük bir afiyetle yiyorlar.

Dünyada bir çok hayvansever çindeki köpek restorantlarının kapatılması için büyük bir çaba gösterse de çin hükümeti henüz bu konuya bir çözüm bulmuş değil. Umarım bu zulümkar çinliler bu çirkin vahşeti bir an önce durdururlar.

Belki siz de çinlilerin köpek katliamını merak ediyorsunuzdur. Hemen bu videoyu sizinle paylaşayım. Ancak yazının başlığına belirttiğim gibi 18 yaşın altında iseniz kesinlikle bu videoyu izlemeyin, bu video ile ruh sağlığınız bozulabilir.

Çinlilerin Köpek Katliamı İzle (video) +18


çinlilerin köpek kesmesi,köpek yemesi, köpek yakması

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !