Ücretsiz MSN'ye Girme - Vodafone MSN Yükle

Vodafone Messenger uygulaması sayesinde Live Messenger ve Yahoo Messenger hesaplarınıza cep telefonunuzdan ücretsiz ulaşabilir, arkadaş listenizdeki kişilerle ücretsiz mesajlaşabilirsiniz. Uygulamayı yüklemek ve kullanım sırasında oluşan veri aktarımı da ücretsiz.

Vodafone Messenger yükle 

Vodafone Messenger uygulamasını cep telefonunuza yüklemek için MSN yada YAHOO yazıp 7048’e gönderiniz. Uygulamayı cep telefonunuza indirebileceğiniz bağlantı adresi ve internet ayarları telefonunuza gönderilecektir. Bu mesajı göndermek 1 SMS ücretindedir. İstersenizlive.vodafone.com adresine cep telefonunuzdan girerek uygulamayı indirebilirsiniz.

Uyumlu cep telefonları 

 

Samsung E250, U700, Nokia N95 8GB, N95, E65, N73, N70, 6630, 6300, 6280, 5300, SonyEricsson K750i, W910i ve LG KS360 cep telefonları için Vodafone Messenger uygulaması kullanılabilir. Listede yer almayan bir telefondan mesaj gönderdiğinizde “Telefonunuz desteklememektedir.” uyarısını alırsınız. Fakat kısa bir süre sonra size bağlantı adresi gönderilecektir.

Servis ayrıntıları:

  • Bu serviste 7048’e gönderilen mesajlar dışında yapacağınız her şey ücretsizdir. Uygulamayı cep telefonunuza indirmek, MSN yada Yahoo hesabınıza bağlanıp arkadaşlarınızla konuşmak da buna dahildir.

  • Günde en fazla 500 ileti gönderebilirsiniz. 500 ileti sınırı dolduğunda hesabınız kitlenir ve yeni gün başlayana kadar açılmaz.

  • Alacağınız iletilerde herhangi bir sınırlama yoktur.

  • Uygulamayı cep telefonunuzda açtığınızda arkadaş listeniz otomatik olarak gelir, tekrardan eklemenize gerek kalmaz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !